Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES A | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
23/09/2023
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
10:45
|
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
23/09/2023
|
11:00
|
CN TARREGA A | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES A | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
24/09/2023
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA B | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES C/ PRAT GRAN, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
SICORIS | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
24/09/2023
|
17:30
|
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
07/10/2023
|
17:00
|
NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES C/ PRAT GRAN, S/N |
|
08/10/2023
|
13:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
08/10/2023
|
16:30
|
BAR TITO CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
21/10/2023
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
BC MORABANC ANDORRA A | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
21/10/2023
|
15:45
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
21/10/2023
|
17:15
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | TEMPLE - U.E. HORTA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CN TARREGA A | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CN TARREGA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C.E. MARISTES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PABELLON POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE BALLOBAR Barrio Nuevo, s/n |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE BALLOBAR Barrio Nuevo, s/n |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | SANT IGNASI | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CENG ASADOS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
12/11/2023
|
11:30
|
CENG ASADOS | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
12/11/2023
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB TORÀ GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
25/11/2023
|
15:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
25/11/2023
|
17:30
|
COCA I TECA CEP VALLFOGONA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
SESE B | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
C.B. CALAF | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/12/2023
|
15:30
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
16:45
|
CB PEÑA FRAGATINA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/12/2023
|
20:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
04/12/2023
|
20:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
09/12/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
10:00
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CENG TASHIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/01/2024
|
15:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/01/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/01/2024
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
15/01/2024
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
20/01/2024
|
15:15
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
21/01/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA 2011 (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
21/01/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CENG ASADOS | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CENG REFORMES ISMAEL | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
11:45
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/02/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CN TARREGA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
04/02/2024
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
10/02/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
10/02/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
10/02/2024
|
12:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/02/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
TEMPLE - U.E. HORTA A | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CN TARREGA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CENG RAMADERIA JAIME | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
COCA I TECA CEP VALLFOGONA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES A | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
ACLE GUISSONA (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CENG TASHIA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
10/03/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB ALPICAT | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CN TARREGA 2011 (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/03/2024
|
17:00
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CENG ASADOS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
17/03/2024
|
18:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
23/03/2024
|
17:30
|
CN TARREGA A | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/03/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/03/2024
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
05/04/2024
|
16:30
|
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
06/04/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CN TARREGA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/04/2024
|
11:45
|
BC MORABANC ANDORRA A | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
07/04/2024
|
11:45
|
BC MORABANC ANDORRA B | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
07/04/2024
|
11:45
|
SEDIS NAGRUP | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CN TARREGA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/04/2024
|
13:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
17:00
|
CB TREMP | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | BAC AGRAMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C.E. MARISTES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
20/04/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
20/04/2024
|
12:45
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
13:00
|
C.E. MARISTES | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
20/04/2024
|
15:30
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/04/2024
|
18:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
SEDIS GDOS | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES B | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/04/2024
|
16:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/05/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/05/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/05/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/05/2024
|
11:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/05/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C.E. MARISTES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CB PEÑA FRAGATINA | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
18/05/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
18/05/2024
|
12:15
|
CB PEÑA FRAGATINA | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
18/05/2024
|
16:30
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
18/05/2024
|
17:00
|
CB TREMP | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
18/05/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
18/05/2024
|
18:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
19/05/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
19/05/2024
|
11:45
|
CN TARREGA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
19/05/2024
|
12:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
19/05/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
19/05/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |