FUNDACIÓ
|
RT GIRONA
|
RT LLEIDA
|
RT TARRAGONA
|
DEL. C. CENTRAL
IDIOMA
▼
▲
Toggle navigation
CENTENARI
FCBQ
FCBQ
Què és i les seves Funcions
Història
Presidents
Eleccions 2024
Com estem organitzats?
Junta Directiva
Estructura orgànica estatutària
Organigrama
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
DEL. C. Central
Comissions FCBQ
Normatives
Estatuts
Reglaments
Circulars
Llei de Transparència i Compliance
Tarifes
Impresos
Pla Estratègic
Assegurança esportiva obligatòria
CE Protocol entre clubs fitxatges de menors
Procediment per fer una denúncia del CE
Procediment de Mediació
Projectes FCBQ
BQ Salut
BQ Voluntaris
BQ Solidari
Bàsquet Femení
Capitalitat del Bàsquet Femení
BQ Valors
BQ Veterans
BQ Sostenible
Grup de debat
Col·laboradors i Patrocinadors
Col·aboradors i Patrocinadors
Fundació del Bàsquet Català
FBC
Ciutat del Bàsquet Català
CLUBS I COMPETICIONS
Competicions
Lligues Catalanes
Super Copa
Cerca Avançada Competicions
Altres competicions oficials
Resultats d'altres temporades
Altres activitats
TotBàsquet
Molinet
Escobol
Torneig de Cloenda FBC
3x3
Tot sobre la competició
Reglaments
Bases de les competicions
Normatives FEB
Resolucions Comitè de Competició
Resolucions Comitè d’Apel·lació
Dossier informatiu dels òrgans jurisdiccionals federatius
Directes
Veure partits en directe
Promocions d’entrades
Clubs i Entitats afiliades
Clubs
Àrea Privada
Com afiliar una nova entitat a l'FCBQ
Inscripció de club
Inscripció d'equips
Serveis als Clubs
DAC - Departament d’Atenció als Clubs
EDIC - Escola de Directius de Clubs
Open Data FCBQ
Afority
JUGADORS/ES
ENTRENADORS/ES
ÀRBITRES
CONNECTA
Contacte
Dades de contacte
Vull rebre Newsletters FCBQ
Botiga del Bàsquet
Promocions FCBQ
Facebook
RT Lleida
RT Tarragona
Twitter
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Instagram
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Whatsapp
Whatsapp Comitè Tècnic
Media
Fotos FCBQ (Flickr)
Videos FCBQ (Youtube)
Videos RT Lleida (Youtube)
Ràdio Bàsquet Català (RBQ)
Àrbitre TV
Tècnic TV
Aplicacions mòbils
Bàsquet Català
Acta digital
Descarrega
Himnes i músiques
Logos i entitat corporativa
Manual logo Super Copa per samarretes
Logos Super Copa
Campanya #DemanaCANVI Bàsquet Femení
Diccionari de bàsquet
Canals de gestió FCBQ
Àrea Privada de Clubs
DAC (Departament Atenció al Club)
Aplicació de llicències (Playoff)
Inscripcions (formació/ esdeveniments…)
Canals de gestió ARBITRES
Àrea Privada arbitres
Aula Virtual àrbitral
Canals de gestió C. TÈCNIC
Àrea virtual d'entrenadors/es
Coach Studio
Resultats de la Temporada 2008
C.territorial Infantil Femeni Nivell B -01
Ajornat
Informació
Canvis
Suspès
Acta
Estadística
Pendent Comité
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
04/10/2008 12:00
CB ARBUCIES
38
85
C.B. AMER-HIPRA
04/10/2008 12:00
C.B. FARNERS
32
84
C.B. OLOT
04/10/2008 12:30
CB BLANES ROSES
40
49
CB VILABLAREIX
04/10/2008 10:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
18
69
C.B. CORNELLA DEL TERRI
04/10/2008 09:30
FPCE BEGUR
59
8
C.B. SANT HILARI
04/10/2008 11:00
C.B. NOU CAULES
2
-
CCE MONTESSORI-PALAU
04/10/2008 11:00
AMPA VEDRUNA PALAMOS
78
44
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB ARBUCIES
11/10/2008 10:30
CCE MONTESSORI-PALAU
45
74
C.B. NOU CAULES
11/10/2008 09:30
APSA ONYAR
79
28
FPCE BEGUR
11/10/2008 11:30
C.B. SANT HILARI
41
27
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
11/10/2008 10:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
34
43
CB BLANES ROSES
11/10/2008 09:30
CB VILABLAREIX
56
6
C.B. FARNERS
11/10/2008 10:30
C.B. OLOT
69
53
AMPA VEDRUNA PALAMOS
11/10/2008 09:00
C.B. AMER-HIPRA
65
14
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
18/10/2008 12:00
FPCE BEGUR
54
31
CB ARBUCIES
18/10/2008 10:30
C.B. NOU CAULES
55
67
C.B. OLOT
18/10/2008 12:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
85
36
CB VILABLAREIX
18/10/2008 10:00
C.B. FARNERS
24
75
C.B. CORNELLA DEL TERRI
18/10/2008 09:30
CB BLANES ROSES
26
62
C.B. SANT HILARI
18/10/2008 11:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
28
39
CCE MONTESSORI-PALAU
18/10/2008 10:30
C.B. AMER-HIPRA
57
6
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. NOU CAULES
25/10/2008 11:00
CCE MONTESSORI-PALAU
44
51
FPCE BEGUR
25/10/2008 11:30
CB ARBUCIES
30
80
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
25/10/2008 10:30
APSA ONYAR
34
42
CB BLANES ROSES
25/10/2008 09:30
C.B. SANT HILARI
2
-
C.B. FARNERS
25/10/2008 10:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
40
63
AMPA VEDRUNA PALAMOS
25/10/2008 09:00
CB VILABLAREIX
70
18
C.B. AMER-HIPRA
25/10/2008 10:30
C.B. OLOT
2
-
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
08/11/2008 12:00
CB BLANES ROSES
15
65
CB ARBUCIES
08/11/2008 10:30
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
76
26
C.B. NOU CAULES
08/11/2008 11:00
FPCE BEGUR
83
32
CB VILABLAREIX
08/11/2008 10:00
C.B. AMER-HIPRA
48
32
C.B. CORNELLA DEL TERRI
08/11/2008 09:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
44
32
C.B. FARNERS
08/11/2008 10:30
C.B. SANT HILARI
69
38
CCE MONTESSORI-PALAU
08/11/2008 11:00
C.B. OLOT
59
45
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
FPCE BEGUR
15/11/2008 11:30
CCE MONTESSORI-PALAU
9
59
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
15/11/2008 10:30
C.B. NOU CAULES
12
62
CB BLANES ROSES
15/11/2008 11:00
CB ARBUCIES
75
46
C.B. FARNERS
15/11/2008 10:30
APSA ONYAR
64
66
AMPA VEDRUNA PALAMOS
15/11/2008 09:00
C.B. SANT HILARI
73
22
C.B. AMER-HIPRA
15/11/2008 10:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
20
72
C.B. OLOT
15/11/2008 12:30
CB VILABLAREIX
52
2
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
22/11/2008 12:00
AMPA VEDRUNA PALAMOS
54
79
CB ARBUCIES
22/11/2008 10:30
C.B. FARNERS
-
-
C.B. NOU CAULES
22/11/2008 11:00
CB BLANES ROSES
2
-
FPCE BEGUR
22/11/2008 10:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
45
51
C.B. CORNELLA DEL TERRI
22/11/2008 09:30
C.B. OLOT
63
42
C.B. SANT HILARI
22/11/2008 11:00
C.B. AMER-HIPRA
68
29
CCE MONTESSORI-PALAU
22/11/2008 11:00
CB VILABLAREIX
55
5
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
29/11/2008 10:30
CCE MONTESSORI-PALAU
6
57
CB BLANES ROSES
29/11/2008 09:30
FPCE BEGUR
66
15
C.B. FARNERS
29/11/2008 10:30
C.B. NOU CAULES
42
94
AMPA VEDRUNA PALAMOS
29/11/2008 09:00
CB ARBUCIES
57
56
C.B. AMER-HIPRA
18/01/2009 11:30
APSA ONYAR
28
55
C.B. OLOT
29/11/2008 12:30
C.B. SANT HILARI
59
9
CB VILABLAREIX
29/11/2008 10:00
C.B. CORNELLA DEL TERRI
27
71
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
13/12/2008 12:00
C.B. OLOT
41
55
CB ARBUCIES
13/12/2008 10:30
C.B. AMER-HIPRA
82
42
C.B. NOU CAULES
13/12/2008 09:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
77
50
FPCE BEGUR
06/12/2008 12:00
C.B. FARNERS
41
43
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
13/12/2008 10:30
CB BLANES ROSES
10
61
C.B. SANT HILARI
13/12/2008 11:00
CB VILABLAREIX
77
26
CCE MONTESSORI-PALAU
13/12/2008 11:00
C.B. CORNELLA DEL TERRI
27
40
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB BLANES ROSES
20/12/2008 09:30
CCE MONTESSORI-PALAU
47
51
C.B. FARNERS
20/12/2008 10:30
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
88
37
AMPA VEDRUNA PALAMOS
18/01/2009 10:30
FPCE BEGUR
2
-
C.B. AMER-HIPRA
25/01/2009 10:30
C.B. NOU CAULES
41
63
C.B. OLOT
20/12/2008 12:30
CB ARBUCIES
72
42
CB VILABLAREIX
20/12/2008 10:00
APSA ONYAR
47
45
C.B. CORNELLA DEL TERRI
20/12/2008 09:30
C.B. SANT HILARI
62
11
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
10/01/2009 12:00
C.B. CORNELLA DEL TERRI
42
68
CB ARBUCIES
10/01/2009 10:30
CB VILABLAREIX
66
15
C.B. NOU CAULES
10/01/2009 11:00
C.B. OLOT
76
58
FPCE BEGUR
10/01/2009 11:30
C.B. AMER-HIPRA
18
49
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
10/01/2009 10:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
29
71
CB BLANES ROSES
30/03/2009 19:15
C.B. FARNERS
49
33
CCE MONTESSORI-PALAU
10/01/2009 11:00
C.B. SANT HILARI
56
6
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AMPA VEDRUNA PALAMOS
17/01/2009 09:00
CB BLANES ROSES
51
69
C.B. AMER-HIPRA
17/01/2009 10:30
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
42
52
C.B. OLOT
17/01/2009 12:30
FPCE BEGUR
56
6
CB VILABLAREIX
17/01/2009 10:00
C.B. NOU CAULES
6
56
C.B. CORNELLA DEL TERRI
17/01/2009 09:30
CB ARBUCIES
45
56
C.B. SANT HILARI
17/01/2009 11:00
APSA ONYAR
52
46
CCE MONTESSORI-PALAU
17/01/2009 11:00
C.B. FARNERS
60
42
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
APSA ONYAR
24/01/2009 12:00
CCE MONTESSORI-PALAU
46
91
CB ARBUCIES
24/01/2009 10:30
C.B. SANT HILARI
62
12
C.B. NOU CAULES
24/01/2009 10:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
69
63
FPCE BEGUR
24/01/2009 10:00
CB VILABLAREIX
-
2
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
24/01/2009 10:30
C.B. OLOT
48
54
CB BLANES ROSES
24/01/2009 09:30
C.B. AMER-HIPRA
-
2
C.B. FARNERS
24/01/2009 10:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
2
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB ARBUCIES
31/01/2009 10:30
APSA ONYAR
75
24
C.B. FARNERS
31/01/2009 10:30
C.B. AMER-HIPRA
54
41
CB BLANES ROSES
31/01/2009 12:30
C.B. OLOT
62
12
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
31/01/2009 10:30
CB VILABLAREIX
67
33
FPCE BEGUR
31/01/2009 11:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
19
51
C.B. NOU CAULES
31/01/2009 11:00
C.B. SANT HILARI
95
43
AMPA VEDRUNA PALAMOS
04/04/2009 12:00
CCE MONTESSORI-PALAU
59
38
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
07/02/2009 10:30
CB ARBUCIES
41
35
APSA ONYAR
07/02/2009 12:00
C.B. NOU CAULES
17
68
C.B. SANT HILARI
07/02/2009 11:00
FPCE BEGUR
2
-
C.B. CORNELLA DEL TERRI
07/02/2009 09:30
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
76
30
CB VILABLAREIX
13/03/2009 19:30
CB BLANES ROSES
12
63
C.B. OLOT
07/02/2009 12:30
C.B. FARNERS
-
2
C.B. AMER-HIPRA
07/02/2009 10:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
27
63
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
FPCE BEGUR
14/02/2009 11:30
APSA ONYAR
54
65
C.B. NOU CAULES
14/02/2009 09:30
CB ARBUCIES
83
54
AMPA VEDRUNA PALAMOS
01/03/2009 11:00
C.B. OLOT
48
38
C.B. FARNERS
14/02/2009 10:30
CB VILABLAREIX
73
37
CB BLANES ROSES
14/02/2009 09:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
52
47
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
14/02/2009 10:30
C.B. SANT HILARI
38
39
C.B. AMER-HIPRA
14/02/2009 10:30
CCE MONTESSORI-PALAU
19
68
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
21/02/2009 11:00
C.B. NOU CAULES
26
54
CB ARBUCIES
21/02/2009 10:30
FPCE BEGUR
73
47
APSA ONYAR
09/03/2009 19:15
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
37
60
C.B. SANT HILARI
21/02/2009 11:00
CB BLANES ROSES
15
66
C.B. CORNELLA DEL TERRI
01/06/2009 18:00
C.B. FARNERS
2
-
CB VILABLAREIX
20/02/2009 19:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
23
74
C.B. OLOT
21/02/2009 11:00
C.B. AMER-HIPRA
38
29
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB BLANES ROSES
28/02/2009 09:30
APSA ONYAR
62
10
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
28/02/2009 10:30
CB ARBUCIES
41
84
FPCE BEGUR
08/03/2009 11:00
C.B. NOU CAULES
14
65
C.B. AMER-HIPRA
28/02/2009 10:00
CB VILABLAREIX
57
40
AMPA VEDRUNA PALAMOS
28/02/2009 09:00
C.B. CORNELLA DEL TERRI
45
33
C.B. SANT HILARI
28/02/2009 11:00
C.B. FARNERS
63
69
C.B. OLOT
28/02/2009 12:30
CCE MONTESSORI-PALAU
31
42
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
07/03/2009 11:00
FPCE BEGUR
56
9
C.B. NOU CAULES
07/03/2009 11:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
95
46
CB ARBUCIES
07/03/2009 10:30
CB BLANES ROSES
54
64
APSA ONYAR
07/03/2009 12:00
C.B. FARNERS
55
86
C.B. SANT HILARI
19/04/2009 11:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
36
74
C.B. CORNELLA DEL TERRI
07/03/2009 09:30
C.B. AMER-HIPRA
56
25
CB VILABLAREIX
07/03/2009 10:00
C.B. OLOT
39
64
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AMPA VEDRUNA PALAMOS
14/03/2009 09:00
APSA ONYAR
68
18
C.B. FARNERS
14/03/2009 10:30
CB ARBUCIES
62
87
CB BLANES ROSES
14/03/2009 12:30
C.B. NOU CAULES
52
59
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
14/03/2009 10:30
FPCE BEGUR
36
27
C.B. OLOT
14/03/2009 12:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
43
54
C.B. AMER-HIPRA
14/03/2009 12:00
C.B. SANT HILARI
33
50
CB VILABLAREIX
14/03/2009 10:00
CCE MONTESSORI-PALAU
10
60
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
21/03/2009 11:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
66
43
FPCE BEGUR
21/03/2009 17:00
CB BLANES ROSES
41
51
C.B. NOU CAULES
21/03/2009 11:00
C.B. FARNERS
103
87
CB ARBUCIES
21/03/2009 10:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
69
65
APSA ONYAR
21/03/2009 12:00
C.B. AMER-HIPRA
62
32
C.B. SANT HILARI
21/03/2009 11:00
C.B. OLOT
47
43
C.B. CORNELLA DEL TERRI
21/03/2009 09:30
CB VILABLAREIX
77
30
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. OLOT
28/03/2009 12:30
APSA ONYAR
67
43
C.B. AMER-HIPRA
28/03/2009 10:30
CB ARBUCIES
19
71
AMPA VEDRUNA PALAMOS
18/04/2009 16:00
C.B. NOU CAULES
50
57
C.B. FARNERS
28/03/2009 10:30
FPCE BEGUR
67
43
CB BLANES ROSES
28/03/2009 11:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
86
55
CB VILABLAREIX
28/03/2009 10:00
C.B. SANT HILARI
48
71
C.B. CORNELLA DEL TERRI
29/03/2009 11:00
CCE MONTESSORI-PALAU
34
27
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
18/04/2009 11:00
CB BLANES ROSES
41
33
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
18/04/2009 10:30
C.B. FARNERS
44
48
FPCE BEGUR
29/03/2009 11:00
AMPA VEDRUNA PALAMOS
45
54
C.B. NOU CAULES
18/04/2009 11:00
C.B. AMER-HIPRA
61
9
CB ARBUCIES
18/04/2009 10:30
C.B. OLOT
73
56
APSA ONYAR
18/04/2009 12:00
CB VILABLAREIX
83
33
C.B. SANT HILARI
18/04/2009 11:00
C.B. CORNELLA DEL TERRI
25
58
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CORNELLA DEL TERRI
25/04/2009 09:30
APSA ONYAR
51
20
CB VILABLAREIX
25/04/2009 10:00
CB ARBUCIES
16
69
C.B. OLOT
25/04/2009 12:30
C.B. NOU CAULES
52
58
C.B. AMER-HIPRA
25/04/2009 10:30
FPCE BEGUR
48
28
AMPA VEDRUNA PALAMOS
25/04/2009 09:00
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
82
33
C.B. FARNERS
25/04/2009 10:30
CB BLANES ROSES
51
70
C.B. SANT HILARI
25/04/2009 11:00
CCE MONTESSORI-PALAU
30
53
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB BLANES ROSES
09/05/2009 09:30
AMPA VEDRUNA PALAMOS
65
52
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
09/05/2009 10:30
C.B. AMER-HIPRA
42
32
FPCE BEGUR
09/05/2009 11:30
C.B. OLOT
37
50
C.B. NOU CAULES
09/05/2009 11:00
CB VILABLAREIX
76
33
CB ARBUCIES
09/05/2009 10:30
C.B. CORNELLA DEL TERRI
69
41
APSA ONYAR
09/05/2009 12:00
C.B. SANT HILARI
50
53
C.B. FARNERS
09/05/2009 10:30
CCE MONTESSORI-PALAU
62
80
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CCE MONTESSORI-PALAU
16/05/2009 11:00
APSA ONYAR
78
28
C.B. SANT HILARI
16/05/2009 11:00
CB ARBUCIES
59
96
C.B. CORNELLA DEL TERRI
16/05/2009 09:30
C.B. NOU CAULES
51
55
CB VILABLAREIX
22/05/2009 20:00
FPCE BEGUR
33
49
C.B. OLOT
16/05/2009 12:30
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
84
33
C.B. AMER-HIPRA
16/05/2009 10:30
CB BLANES ROSES
2
-
AMPA VEDRUNA PALAMOS
16/05/2009 09:00
C.B. FARNERS
79
38
Classificació
Equip
J
G
P
NP
PF
PC
Punts
1
C.B. NOU CAULES
26
24
2
0
1701
974
50
2
CCE MONTESSORI-PALAU
26
22
4
0
1451
832
48
3
CB BLANES ROSES
26
20
5
1
1327
748
45
4
C.B. CORNELLA DEL TERRI
26
19
7
0
1350
910
45
5
CB ARBUCIES
26
17
8
0
1660
1171
43
6
AMPA VEDRUNA PALAMOS
26
17
9
0
1443
1068
43
7
C.B. FARNERS
26
14
11
0
1350
1261
40
8
C.B. OLOT
26
12
13
1
1249
1069
37
9
C.B. SANT HILARI
26
10
16
0
885
1287
36
10
BAR ARCADIA-BASQUET LLORET
26
8
18
0
1015
1476
34
11
APSA ONYAR
26
7
19
0
1084
1565
33
12
C.B. AMER-HIPRA
26
6
20
0
712
1297
32
13
CB VILABLAREIX
26
3
23
0
631
1607
29
14
FPCE BEGUR
26
2
24
0
689
1282
28