FUNDACIÓ
|
RT GIRONA
|
RT LLEIDA
|
RT TARRAGONA
|
DEL. C. CENTRAL
IDIOMA
▼
▲
Toggle navigation
CENTENARI
FCBQ
FCBQ
Què és i les seves Funcions
Història
Presidents
Eleccions 2024
Com estem organitzats?
Junta Directiva
Estructura orgànica estatutària
Organigrama
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
DEL. C. Central
Comissions FCBQ
Normatives
Estatuts
Reglaments
Circulars
Llei de Transparència i Compliance
Tarifes
Impresos
Pla Estratègic
Assegurança esportiva obligatòria
CE Protocol entre clubs fitxatges de menors
Procediment per fer una denúncia del CE
Procediment de Mediació
Projectes FCBQ
BQ Salut
BQ Voluntaris
BQ Solidari
Bàsquet Femení
Capitalitat del Bàsquet Femení
BQ Valors
BQ Veterans
BQ Sostenible
Grup de debat
Col·laboradors i Patrocinadors
Col·aboradors i Patrocinadors
Fundació del Bàsquet Català
FBC
Ciutat del Bàsquet Català
CLUBS I COMPETICIONS
Competicions
Lligues Catalanes
Super Copa
Cerca Avançada Competicions
Altres competicions oficials
Resultats d'altres temporades
Altres activitats
TotBàsquet
Molinet
Escobol
Torneig de Cloenda FBC
3x3
Tot sobre la competició
Reglaments
Bases de les competicions
Normatives FEB
Resolucions Comitè de Competició
Resolucions Comitè d’Apel·lació
Dossier informatiu dels òrgans jurisdiccionals federatius
Directes
Veure partits en directe
Promocions d’entrades
Clubs i Entitats afiliades
Clubs
Àrea Privada
Com afiliar una nova entitat a l'FCBQ
Inscripció de club
Inscripció d'equips
Serveis als Clubs
DAC - Departament d’Atenció als Clubs
EDIC - Escola de Directius de Clubs
Open Data FCBQ
Afority
JUGADORS/ES
ENTRENADORS/ES
ÀRBITRES
CONNECTA
Contacte
Dades de contacte
Vull rebre Newsletters FCBQ
Botiga del Bàsquet
Promocions FCBQ
Facebook
RT Lleida
RT Tarragona
Twitter
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Instagram
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Whatsapp
Whatsapp Comitè Tècnic
Media
Fotos FCBQ (Flickr)
Videos FCBQ (Youtube)
Videos RT Lleida (Youtube)
Ràdio Bàsquet Català (RBQ)
Àrbitre TV
Tècnic TV
Aplicacions mòbils
Bàsquet Català
Acta digital
Descarrega
Himnes i músiques
Logos i entitat corporativa
Manual logo Super Copa per samarretes
Logos Super Copa
Campanya #DemanaCANVI Bàsquet Femení
Diccionari de bàsquet
Canals de gestió FCBQ
Àrea Privada de Clubs
DAC (Departament Atenció al Club)
Aplicació de llicències (Playoff)
Inscripcions (formació/ esdeveniments…)
Canals de gestió ARBITRES
Àrea Privada arbitres
Aula Virtual àrbitral
Canals de gestió C. TÈCNIC
Àrea virtual d'entrenadors/es
Coach Studio
Resultats de la Temporada 2011
Fase Unica-02
Ajornat
Informació
Canvis
Suspès
Acta
Estadística
Pendent Comité
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
01/11/2011 12:30
C.B. LES FRANQUESES B
40
87
C.B. LLIÇA DE VALL
24/09/2011 19:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
43
50
U.E.B. MARTORELLES
24/09/2011 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
54
45
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
24/09/2011 12:00
C.B. CENTELLES
44
41
A.E. ELVIRA LA SALLE
24/09/2011 09:30
C.B. RODA
50
58
MONTMELO C.B
24/09/2011 12:00
C.B. L'AMETLLA
65
58
C.E. VILATORTA VERD
24/09/2011 16:00
C.B. MANLLEU B
63
56
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. MANLLEU B
01/10/2011 17:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
68
39
C.B. L'AMETLLA
02/10/2011 17:30
C.E. VILATORTA VERD
56
51
C.B. RODA
01/10/2011 12:30
MONTMELO C.B
60
32
C.B. CENTELLES
01/10/2011 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
59
63
ACB PALAU PLEGAMANS
01/10/2011 12:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
36
43
CREU ALTA SABADELL VERMELL
01/10/2011 20:15
U.E.B. MARTORELLES
38
42
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
01/10/2011 20:30
C.B. LLIÇA DE VALL
69
45
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
09/10/2011 12:30
C.B. L'AMETLLA
59
68
C.B. LES FRANQUESES B
09/10/2011 09:00
C.B. MANLLEU B
77
50
U.E.B. MARTORELLES
08/10/2011 12:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
41
63
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
08/10/2011 12:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
56
58
A.E. ELVIRA LA SALLE
08/10/2011 09:30
ACB PALAU PLEGAMANS
81
32
MONTMELO C.B
08/10/2011 12:00
C.B. CENTELLES
54
71
C.E. VILATORTA VERD
08/10/2011 12:00
C.B. RODA
59
64
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. L'AMETLLA
16/10/2011 16:00
C.B. LES FRANQUESES B
45
67
C.B. RODA
15/10/2011 12:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
73
46
C.B. CENTELLES
15/10/2011 12:50
C.E. VILATORTA VERD
63
42
ACB PALAU PLEGAMANS
15/10/2011 17:45
MONTMELO C.B
41
69
CREU ALTA SABADELL VERMELL
15/10/2011 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
49
58
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
15/10/2011 20:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
65
57
C.B. LLIÇA DE VALL
15/10/2011 19:00
U.E.B. MARTORELLES
66
48
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
23/10/2011 12:30
C.B. CENTELLES
79
63
C.B. LES FRANQUESES B
23/10/2011 09:00
C.B. RODA
46
39
C.B. MANLLEU B
22/10/2011 11:00
C.B. L'AMETLLA
70
67
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
22/10/2011 12:00
C.B. LLIÇA DE VALL
86
58
A.E. ELVIRA LA SALLE
22/10/2011 09:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
63
70
MONTMELO C.B
22/10/2011 12:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
65
56
C.E. VILATORTA VERD
22/10/2011 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
78
48
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. RODA
26/05/2012 12:30
C.B. MANLLEU B
-
2
C.B. CENTELLES
29/10/2011 12:30
C.B. LES FRANQUESES B
58
46
ACB PALAU PLEGAMANS
29/10/2011 17:45
C.B. VILA DE MONTORNES B
65
33
CREU ALTA SABADELL VERMELL
29/10/2011 09:00
C.E. VILATORTA VERD
58
47
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
29/10/2011 10:30
MONTMELO C.B
81
66
C.B. LLIÇA DE VALL
29/10/2011 11:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
66
60
U.E.B. MARTORELLES
29/10/2011 10:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
61
63
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
05/11/2011 16:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
68
70
C.B. LES FRANQUESES B
06/11/2011 09:00
ACB PALAU PLEGAMANS
85
41
C.B. MANLLEU B
05/11/2011 17:30
C.B. CENTELLES
56
59
C.B. L'AMETLLA
06/11/2011 16:00
C.B. RODA
48
58
A.E. ELVIRA LA SALLE
05/11/2011 09:30
U.E.B. MARTORELLES
75
63
MONTMELO C.B
05/11/2011 12:00
C.B. LLIÇA DE VALL
48
60
C.E. VILATORTA VERD
05/11/2011 12:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
50
44
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CENTELLES
12/11/2011 12:30
C.B. L'AMETLLA
61
60
ACB PALAU PLEGAMANS
12/11/2011 17:45
C.B. MANLLEU B
63
56
CREU ALTA SABADELL VERMELL
12/11/2011 12:00
C.B. LES FRANQUESES B
50
60
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
12/11/2011 20:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
66
35
C.B. LLIÇA DE VALL
12/11/2011 19:00
C.E. VILATORTA VERD
39
57
U.E.B. MARTORELLES
12/11/2011 12:00
MONTMELO C.B
64
38
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
12/11/2011 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
69
95
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
20/11/2011 12:30
C.B. LLIÇA DE VALL
63
87
C.B. LES FRANQUESES B
20/11/2011 09:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
89
58
C.B. MANLLEU B
20/11/2011 19:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
55
59
C.B. L'AMETLLA
20/11/2011 17:30
ACB PALAU PLEGAMANS
84
52
C.B. RODA
19/11/2011 12:30
C.B. CENTELLES
65
35
MONTMELO C.B
20/11/2011 16:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
53
73
C.E. VILATORTA VERD
19/11/2011 12:00
U.E.B. MARTORELLES
51
41
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
ACB PALAU PLEGAMANS
26/11/2011 16:00
C.B. RODA
52
54
CREU ALTA SABADELL VERMELL
27/11/2011 10:30
C.B. L'AMETLLA
63
44
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
26/11/2011 20:30
C.B. MANLLEU B
72
58
C.B. LLIÇA DE VALL
26/11/2011 19:00
C.B. LES FRANQUESES B
69
65
U.E.B. MARTORELLES
26/11/2011 12:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
82
49
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
26/11/2011 12:00
C.E. VILATORTA VERD
53
77
A.E. ELVIRA LA SALLE
26/11/2011 12:00
MONTMELO C.B
66
59
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
04/12/2011 12:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
41
70
C.B. LES FRANQUESES B
04/12/2011 09:00
U.E.B. MARTORELLES
102
69
C.B. MANLLEU B
03/12/2011 17:30
C.B. LLIÇA DE VALL
93
47
C.B. L'AMETLLA
04/12/2011 16:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
60
69
C.B. RODA
03/12/2011 17:45
CREU ALTA SABADELL VERMELL
37
57
C.B. CENTELLES
03/12/2011 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
81
60
C.E. VILATORTA VERD
03/12/2011 10:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
74
76
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CREU ALTA SABADELL VERMELL
18/12/2011 12:00
C.B. CENTELLES
58
43
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
18/12/2011 12:30
C.B. RODA
64
38
C.B. LLIÇA DE VALL
17/12/2011 19:00
C.B. L'AMETLLA
34
72
U.E.B. MARTORELLES
17/12/2011 10:15
C.B. MANLLEU B
64
51
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
17/12/2011 12:00
C.B. LES FRANQUESES B
57
63
A.E. ELVIRA LA SALLE
17/12/2011 09:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
89
37
MONTMELO C.B
17/12/2011 18:00
C.E. VILATORTA VERD
48
47
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
15/01/2012 12:30
MONTMELO C.B
50
54
C.B. LES FRANQUESES B
15/01/2012 09:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
67
41
C.B. MANLLEU B
14/01/2012 09:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
58
67
C.B. L'AMETLLA
15/01/2012 16:00
U.E.B. MARTORELLES
85
73
C.B. RODA
14/01/2012 12:30
C.B. LLIÇA DE VALL
50
31
C.B. CENTELLES
14/01/2012 12:50
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
46
60
ACB PALAU PLEGAMANS
14/01/2012 17:45
CREU ALTA SABADELL VERMELL
65
77
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
22/01/2012 12:30
ACB PALAU PLEGAMANS
76
39
C.B. LLIÇA DE VALL
21/01/2012 19:00
C.B. CENTELLES
46
57
U.E.B. MARTORELLES
21/01/2012 12:00
C.B. RODA
42
52
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
21/01/2012 12:00
C.B. L'AMETLLA
71
78
A.E. ELVIRA LA SALLE
21/01/2012 09:30
C.B. MANLLEU B
86
62
C.B. LES FRANQUESES B
22/01/2012 09:00
MONTMELO C.B
63
40
C.E. VILATORTA VERD
21/01/2012 12:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
74
57
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. LES FRANQUESES B
29/01/2012 09:00
C.E. VILATORTA VERD
80
45
C.B. MANLLEU B
28/01/2012 17:30
MONTMELO C.B
75
64
C.B. L'AMETLLA
29/01/2012 17:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
87
85
C.B. RODA
28/01/2012 12:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
42
46
C.B. CENTELLES
28/01/2012 12:50
U.E.B. MARTORELLES
68
62
ACB PALAU PLEGAMANS
28/01/2012 17:45
C.B. LLIÇA DE VALL
50
52
CREU ALTA SABADELL VERMELL
28/01/2012 12:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
61
62
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. LES FRANQUESES B
05/02/2012 09:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
66
52
CREU ALTA SABADELL VERMELL
04/02/2012 12:00
C.B. LLIÇA DE VALL
68
54
ACB PALAU PLEGAMANS
04/02/2012 17:45
U.E.B. MARTORELLES
42
46
C.B. CENTELLES
04/02/2012 11:15
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
60
55
C.B. RODA
04/02/2012 12:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
56
61
C.B. L'AMETLLA
05/02/2012 17:30
MONTMELO C.B
74
52
C.B. MANLLEU B
04/02/2012 12:15
C.E. VILATORTA VERD
67
47
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILA DE MONTORNES B
12/02/2012 12:30
C.B. MANLLEU B
56
71
C.E. VILATORTA VERD
11/02/2012 12:30
C.B. L'AMETLLA
80
62
MONTMELO C.B
11/02/2012 12:00
C.B. RODA
58
56
A.E. ELVIRA LA SALLE
11/02/2012 09:30
C.B. CENTELLES
60
42
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
11/02/2012 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
61
46
U.E.B. MARTORELLES
11/02/2012 12:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
69
49
C.B. LLIÇA DE VALL
11/02/2012 19:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
72
50
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. L'AMETLLA
19/02/2012 09:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
85
75
C.B. MANLLEU B
18/02/2012 16:00
C.B. LES FRANQUESES B
47
74
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
18/02/2012 20:30
U.E.B. MARTORELLES
64
54
CREU ALTA SABADELL VERMELL
18/02/2012 12:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
47
48
ACB PALAU PLEGAMANS
18/02/2012 17:45
A.E. ELVIRA LA SALLE
46
77
C.B. CENTELLES
18/02/2012 12:00
MONTMELO C.B
-
2
C.B. RODA
18/02/2012 12:30
C.E. VILATORTA VERD
45
31
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. LES FRANQUESES B
26/02/2012 09:00
C.B. L'AMETLLA
93
65
C.B. VILA DE MONTORNES B
26/02/2012 12:30
C.B. RODA
33
49
C.E. VILATORTA VERD
25/02/2012 12:30
C.B. CENTELLES
53
56
MONTMELO C.B
25/02/2012 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
69
54
A.E. ELVIRA LA SALLE
25/02/2012 09:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL
55
48
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
25/02/2012 12:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
78
64
U.E.B. MARTORELLES
25/02/2012 12:00
C.B. LLIÇA DE VALL
54
48
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CENTELLES
03/03/2012 12:50
C.B. VILA DE MONTORNES B
72
71
C.B. RODA
03/03/2012 12:30
C.B. LES FRANQUESES B
41
53
C.B. L'AMETLLA
04/03/2012 16:00
C.B. MANLLEU B
77
58
C.B. LLIÇA DE VALL
03/03/2012 10:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
45
57
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
04/03/2012 12:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
42
49
CREU ALTA SABADELL VERMELL
03/03/2012 12:00
MONTMELO C.B
47
36
ACB PALAU PLEGAMANS
03/03/2012 17:45
C.E. VILATORTA VERD
43
40
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. MANLLEU B
10/03/2012 17:30
C.B. RODA
64
54
C.B. LES FRANQUESES B
11/03/2012 09:00
C.B. CENTELLES
63
48
C.B. VILA DE MONTORNES B
10/03/2012 17:30
ACB PALAU PLEGAMANS
58
80
C.E. VILATORTA VERD
10/03/2012 12:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL
52
56
MONTMELO C.B
10/03/2012 13:00
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
57
59
A.E. ELVIRA LA SALLE
10/03/2012 09:30
C.B. LLIÇA DE VALL
111
55
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
10/03/2012 10:30
U.E.B. MARTORELLES
72
52
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CREU ALTA SABADELL VERMELL
17/03/2012 12:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
84
50
ACB PALAU PLEGAMANS
17/03/2012 17:45
C.B. LES FRANQUESES B
39
70
C.B. CENTELLES
17/03/2012 12:45
C.B. MANLLEU B
69
74
C.B. RODA
17/03/2012 12:30
C.B. L'AMETLLA
50
38
U.E.B. MARTORELLES
17/03/2012 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE
75
68
C.B. LLIÇA DE VALL
17/03/2012 19:00
MONTMELO C.B
41
94
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
17/03/2012 19:30
C.E. VILATORTA VERD
51
36
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. L'AMETLLA
25/03/2012 16:00
C.B. CENTELLES
61
63
C.B. MANLLEU B
24/03/2012 16:00
ACB PALAU PLEGAMANS
69
53
C.B. LES FRANQUESES B
25/03/2012 09:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
45
39
C.B. VILA DE MONTORNES B
25/03/2012 12:30
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
54
58
C.E. VILATORTA VERD
24/03/2012 11:00
C.B. LLIÇA DE VALL
52
35
MONTMELO C.B
24/03/2012 12:00
U.E.B. MARTORELLES
76
65
A.E. ELVIRA LA SALLE
24/03/2012 09:30
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
64
63
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. LLIÇA DE VALL
31/03/2012 12:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
69
64
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
31/03/2012 19:30
C.B. LES FRANQUESES B
58
61
CREU ALTA SABADELL VERMELL
31/03/2012 09:00
C.B. MANLLEU B
84
58
ACB PALAU PLEGAMANS
31/03/2012 17:45
C.B. L'AMETLLA
54
67
C.B. CENTELLES
31/03/2012 12:45
C.B. RODA
56
37
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
31/03/2012 12:00
MONTMELO C.B
71
64
U.E.B. MARTORELLES
31/03/2012 12:00
C.E. VILATORTA VERD
43
31
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. RODA
14/04/2012 19:15
ACB PALAU PLEGAMANS
54
51
C.B. L'AMETLLA
15/04/2012 16:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL
74
77
C.B. MANLLEU B
14/04/2012 12:15
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
51
72
C.B. LES FRANQUESES B
15/04/2012 09:00
C.B. LLIÇA DE VALL
60
53
C.B. VILA DE MONTORNES B
15/04/2012 12:30
U.E.B. MARTORELLES
69
74
C.E. VILATORTA VERD
14/04/2012 16:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
53
69
MONTMELO C.B
15/04/2012 16:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
53
64
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
21/04/2012 10:30
C.B. VILA DE MONTORNES B
80
77
U.E.B. MARTORELLES
21/04/2012 12:00
C.B. LES FRANQUESES B
59
65
C.B. LLIÇA DE VALL
21/04/2012 19:00
C.B. MANLLEU B
2
-
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
21/04/2012 19:15
C.B. L'AMETLLA
64
43
CREU ALTA SABADELL VERMELL
21/04/2012 12:00
C.B. RODA
56
48
ACB PALAU PLEGAMANS
21/04/2012 17:45
C.B. CENTELLES
43
35
A.E. ELVIRA LA SALLE
21/04/2012 09:30
C.E. VILATORTA VERD
32
29
Jornada 27
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CENTELLES
28/04/2012 10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL
54
42
C.B. RODA
28/04/2012 12:30
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
58
50
C.B. L'AMETLLA
29/04/2012 16:00
C.B. LLIÇA DE VALL
59
58
C.B. MANLLEU B
28/04/2012 12:15
U.E.B. MARTORELLES
62
71
C.B. LES FRANQUESES B
29/04/2012 09:00
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
69
62
C.B. VILA DE MONTORNES B
29/04/2012 12:30
A.E. ELVIRA LA SALLE
53
71
C.E. VILATORTA VERD
28/04/2012 09:30
MONTMELO C.B
62
64
Jornada 28
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
MONTMELO C.B
05/05/2012 12:00
C.B. VILA DE MONTORNES B
68
58
A.E. ELVIRA LA SALLE
05/05/2012 09:30
C.B. LES FRANQUESES B
62
53
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
05/05/2012 12:00
C.B. MANLLEU B
75
60
U.E.B. MARTORELLES
05/05/2012 12:00
C.B. L'AMETLLA
80
54
C.B. LLIÇA DE VALL
05/05/2012 09:00
C.B. RODA
47
49
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
06/05/2012 09:00
C.B. CENTELLES
56
51
CREU ALTA SABADELL VERMELL
05/05/2012 12:00
ACB PALAU PLEGAMANS
61
48
Jornada 29
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
ACB PALAU PLEGAMANS
12/05/2012 17:45
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
43
62
C.B. CENTELLES
12/05/2012 12:45
C.B. LLIÇA DE VALL
80
37
C.B. RODA
12/05/2012 12:30
U.E.B. MARTORELLES
66
41
C.B. L'AMETLLA
23/05/2012 20:15
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
53
51
C.B. MANLLEU B
12/05/2012 12:15
A.E. ELVIRA LA SALLE
62
61
MONTMELO C.B
12/05/2012 12:00
C.B. LES FRANQUESES B
51
59
C.B. VILA DE MONTORNES B
13/05/2012 12:30
C.E. VILATORTA VERD
2
-
Jornada 30
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. VILATORTA VERD
19/05/2012 18:30
C.B. LES FRANQUESES B
59
50
MONTMELO C.B
19/05/2012 12:00
C.B. MANLLEU B
80
75
A.E. ELVIRA LA SALLE
19/05/2012 09:30
C.B. L'AMETLLA
72
48
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
19/05/2012 12:00
C.B. RODA
76
61
U.E.B. MARTORELLES
19/05/2012 12:00
C.B. CENTELLES
57
46
C.B. LLIÇA DE VALL
19/05/2012 19:00
ACB PALAU PLEGAMANS
67
64
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
20/05/2012 10:45
CREU ALTA SABADELL VERMELL
47
55
Classificació
Equip
J
G
P
NP
PF
PC
Punts
1
C.B. LES FRANQUESES B
28
24
4
0
1878
1437
52
2
A.E. ELVIRA LA SALLE
28
21
7
0
1895
1577
49
3
RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C
28
20
8
0
1716
1510
48
4
CREU ALTA SABADELL VERMELL
28
18
10
0
1617
1483
46
5
A.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS
28
18
10
0
1773
1641
46
6
C.B. RODA
28
16
12
0
1414
1325
44
7
C.B. CENTELLES
28
15
13
0
1537
1506
43
8
U.E.B. MARTORELLES
28
14
14
0
1646
1658
42
9
C.B. L'AMETLLA
28
13
15
0
1772
1805
41
10
MONTMELO C.B
28
13
15
0
1579
1650
41
11
C.E. VILATORTA VERD
28
10
18
0
1440
1458
38
12
C.B. LLIÇA DE VALL
28
10
18
0
1426
1730
38
13
C.B. MANLLEU B
28
11
16
1
1628
1702
38
14
ACB PALAU PLEGAMANS
28
5
23
0
1395
1759
33
15
C.B. VILA DE MONTORNES B
28
2
26
0
1468
1943
30