FUNDACIÓ
|
RT GIRONA
|
RT LLEIDA
|
RT TARRAGONA
|
DEL. C. CENTRAL
IDIOMA
▼
▲
Toggle navigation
CENTENARI
FCBQ
FCBQ
Què és i les seves Funcions
Història
Presidents
Eleccions 2024
Com estem organitzats?
Junta Directiva
Estructura orgànica estatutària
Organigrama
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
DEL. C. Central
Comissions FCBQ
Normatives
Estatuts
Reglaments
Circulars
Llei de Transparència i Compliance
Tarifes
Impresos
Pla Estratègic
Assegurança esportiva obligatòria
CE Protocol entre clubs fitxatges de menors
Procediment per fer una denúncia del CE
Procediment de Mediació
Projectes FCBQ
BQ Salut
BQ Voluntaris
BQ Solidari
Bàsquet Femení
Capitalitat del Bàsquet Femení
BQ Valors
BQ Veterans
BQ Sostenible
Grup de debat
Col·laboradors i Patrocinadors
Col·aboradors i Patrocinadors
Fundació del Bàsquet Català
FBC
Ciutat del Bàsquet Català
CLUBS I COMPETICIONS
Competicions
Lligues Catalanes
Super Copa
Cerca Avançada Competicions
Altres competicions oficials
Resultats d'altres temporades
Altres activitats
TotBàsquet
Molinet
Escobol
Torneig de Cloenda FBC
3x3
Tot sobre la competició
Reglaments
Bases de les competicions
Normatives FEB
Resolucions Comitè de Competició
Resolucions Comitè d’Apel·lació
Dossier informatiu dels òrgans jurisdiccionals federatius
Directes
Veure partits en directe
Promocions d’entrades
Clubs i Entitats afiliades
Clubs
Àrea Privada
Com afiliar una nova entitat a l'FCBQ
Inscripció de club
Inscripció d'equips
Serveis als Clubs
DAC - Departament d’Atenció als Clubs
EDIC - Escola de Directius de Clubs
Open Data FCBQ
Afority
JUGADORS/ES
ENTRENADORS/ES
ÀRBITRES
CONNECTA
Contacte
Dades de contacte
Vull rebre Newsletters FCBQ
Botiga del Bàsquet
Promocions FCBQ
Facebook
RT Lleida
RT Tarragona
Twitter
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Instagram
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Whatsapp
Whatsapp Comitè Tècnic
Media
Fotos FCBQ (Flickr)
Videos FCBQ (Youtube)
Videos RT Lleida (Youtube)
Ràdio Bàsquet Català (RBQ)
Àrbitre TV
Tècnic TV
Aplicacions mòbils
Bàsquet Català
Acta digital
Descarrega
Himnes i músiques
Logos i entitat corporativa
Manual logo Super Copa per samarretes
Logos Super Copa
Campanya #DemanaCANVI Bàsquet Femení
Diccionari de bàsquet
Canals de gestió FCBQ
Àrea Privada de Clubs
DAC (Departament Atenció al Club)
Aplicació de llicències (Playoff)
Inscripcions (formació/ esdeveniments…)
Canals de gestió ARBITRES
Àrea Privada arbitres
Aula Virtual àrbitral
Canals de gestió C. TÈCNIC
Àrea virtual d'entrenadors/es
Coach Studio
Resultats de la Temporada 2009
Fase Unica-01
Ajornat
Informació
Canvis
Suspès
Acta
Estadística
Pendent Comité
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
26/09/2009 16:00
C.B. NOU BADIA
51
66
A.E. BADALONES-DIMONIS B
27/09/2009 10:30
CB SANT PERE TERRASSA 3
44
54
VALLDEMIA C
26/09/2009 16:00
AECAM 2
47
62
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
27/09/2009 17:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
87
41
A.D.E. FUSTER B
26/09/2009 17:45
CREU ALTA SABADELL - 4
47
41
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
26/09/2009 16:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
80
54
A.E. TEIA
26/09/2009 17:30
ACB PALAU B
72
20
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. NOU BADIA
03/10/2009 11:30
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
78
62
CREU ALTA SABADELL - 4
03/10/2009 12:00
C.E. SANT NICOLAU
37
74
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
03/10/2009 12:15
C.B. VILASSAR DE MAR B
66
59
AECAM 2
03/10/2009 12:30
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
51
63
CB SANT PERE TERRASSA 3
03/10/2009 16:00
A.E. TEIA
53
66
A.C.E. SALESIANS MATARO
04/10/2009 12:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
54
41
ACB PALAU B
03/10/2009 17:30
VALLDEMIA C
40
57
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. NOU BADIA
10/10/2009 12:00
CREU ALTA SABADELL - 4
70
27
A.E. TEIA
11/10/2009 09:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
51
39
VALLDEMIA C
10/10/2009 16:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
62
60
C.B. VILASSAR DE MAR B
11/10/2009 09:00
AECAM 2
62
46
A.D.E. FUSTER B
10/10/2009 17:45
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
91
42
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
10/10/2009 16:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
51
50
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
11/10/2009 09:00
ACB PALAU B
85
38
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CREU ALTA SABADELL - 4
16/10/2009 19:30
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
49
58
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
17/10/2009 12:15
C.E. SANT NICOLAU
55
79
AECAM 2
18/10/2009 12:30
A.D.E. FUSTER B
79
51
CB SANT PERE TERRASSA 3
17/10/2009 16:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
51
53
A.C.E. SALESIANS MATARO
18/10/2009 12:00
VALLDEMIA C
49
29
A.E. BADALONES-DIMONIS B
18/10/2009 09:00
A.E. TEIA
40
34
ACB PALAU B
17/10/2009 16:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
42
51
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
24/10/2009 16:00
AECAM 2
63
45
C.B. NOU BADIA
06/12/2009 11:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
54
35
VALLDEMIA C
24/10/2009 16:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
55
36
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
25/10/2009 10:45
A.C.E. SALESIANS MATARO
73
58
C.B. VILASSAR DE MAR B
25/10/2009 09:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
64
66
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
24/10/2009 16:00
A.E. TEIA
52
57
A.D.E. FUSTER B
24/10/2009 17:45
ACB PALAU B
62
59
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
31/10/2009 12:15
CREU ALTA SABADELL - 4
66
45
AECAM 2
31/10/2009 12:30
C.B. NOU BADIA
50
79
CB SANT PERE TERRASSA 3
31/10/2009 16:00
A.D.E. FUSTER B
54
39
A.C.E. SALESIANS MATARO
01/11/2009 12:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
53
45
A.E. BADALONES-DIMONIS B
01/11/2009 09:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
45
56
A.E. TEIA
01/11/2009 10:30
VALLDEMIA C
63
47
ACB PALAU B
31/10/2009 17:30
C.E. SANT NICOLAU
51
60
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
07/11/2009 16:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
53
41
CREU ALTA SABADELL - 4
07/11/2009 12:00
AECAM 2
49
71
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
07/11/2009 16:00
A.E. TEIA
35
34
C.B. VILASSAR DE MAR B
08/11/2009 09:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
52
47
A.D.E. FUSTER B
07/11/2009 17:45
A.C.E. SALESIANS MATARO
50
59
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
07/11/2009 16:00
VALLDEMIA C
72
57
C.B. NOU BADIA
07/11/2009 11:30
ACB PALAU B
113
38
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
14/11/2009 12:15
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
43
53
CB SANT PERE TERRASSA 3
14/11/2009 16:00
C.B. NOU BADIA
32
68
A.C.E. SALESIANS MATARO
15/11/2009 12:00
C.E. SANT NICOLAU
42
39
A.E. BADALONES-DIMONIS B
15/11/2009 09:00
A.D.E. FUSTER B
45
44
A.E. TEIA
15/11/2009 09:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
82
52
VALLDEMIA C
14/11/2009 16:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
51
53
ACB PALAU B
14/11/2009 17:30
CREU ALTA SABADELL - 4
54
79
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
21/11/2009 16:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
65
54
C.B. NOU BADIA
21/11/2009 12:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
85
58
CREU ALTA SABADELL - 4
21/11/2009 12:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
57
65
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
21/11/2009 12:15
AECAM 2
65
69
C.B. VILASSAR DE MAR B
22/11/2009 09:00
VALLDEMIA C
52
63
A.D.E. FUSTER B
21/11/2009 17:45
A.E. TEIA
62
73
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
21/11/2009 16:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
56
62
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AECAM 2
29/11/2009 17:30
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
54
53
A.C.E. SALESIANS MATARO
29/11/2009 12:00
CREU ALTA SABADELL - 4
58
45
A.E. BADALONES-DIMONIS B
29/11/2009 09:00
C.B. NOU BADIA
45
87
A.E. TEIA
29/11/2009 09:00
C.E. SANT NICOLAU
55
57
VALLDEMIA C
28/11/2009 16:00
A.D.E. FUSTER B
54
48
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
29/11/2009 09:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
70
55
ACB PALAU B
28/11/2009 17:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
59
48
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
12/12/2009 16:00
VALLDEMIA C
37
58
C.B. NOU BADIA
12/12/2009 11:30
A.E. TEIA
92
49
CREU ALTA SABADELL - 4
12/12/2009 12:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
57
49
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
12/12/2009 12:15
CB SANT PERE TERRASSA 3
59
52
A.D.E. FUSTER B
12/12/2009 17:45
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
59
58
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
12/12/2009 16:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
68
60
AECAM 2
12/12/2009 12:30
ACB PALAU B
86
54
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB SANT PERE TERRASSA 3
19/12/2009 16:00
AECAM 2
45
42
A.C.E. SALESIANS MATARO
20/12/2009 12:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
55
26
A.E. TEIA
19/12/2009 16:00
CREU ALTA SABADELL - 4
2
-
VALLDEMIA C
19/12/2009 16:00
C.B. NOU BADIA
42
68
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
29/03/2010 19:00
C.E. SANT NICOLAU
56
45
C.B. VILASSAR DE MAR B
20/12/2009 09:00
A.D.E. FUSTER B
78
69
ACB PALAU B
19/12/2009 17:30
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
36
73
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
09/01/2010 16:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
76
63
C.B. NOU BADIA
09/01/2010 11:30
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
77
54
CREU ALTA SABADELL - 4
09/01/2010 12:00
VALLDEMIA C
43
48
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
09/01/2010 12:15
A.E. BADALONES-DIMONIS B
48
57
AECAM 2
09/01/2010 12:30
A.C.E. SALESIANS MATARO
45
75
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
09/01/2010 16:00
A.D.E. FUSTER B
66
57
ACB PALAU B
09/01/2010 16:30
CB SANT PERE TERRASSA 3
41
60
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
A.E. BADALONES-DIMONIS B
17/01/2010 09:00
AECAM 2
57
56
A.E. TEIA
16/01/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
62
28
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
17/01/2010 17:30
CREU ALTA SABADELL - 4
83
46
C.B. VILASSAR DE MAR B
17/01/2010 10:30
C.B. NOU BADIA
56
64
A.D.E. FUSTER B
16/01/2010 17:45
C.E. SANT NICOLAU
65
81
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
16/01/2010 16:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
49
38
A.C.E. SALESIANS MATARO
24/01/2010 12:00
ACB PALAU B
68
70
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.E. SANT NICOLAU
23/01/2010 16:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
35
49
C.B. NOU BADIA
23/01/2010 11:30
A.D.E. FUSTER B
69
41
CREU ALTA SABADELL - 4
23/01/2010 09:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
42
82
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
23/01/2010 12:15
VALLDEMIA C
67
75
AECAM 2
23/01/2010 12:30
A.E. TEIA
52
48
CB SANT PERE TERRASSA 3
23/01/2010 16:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
56
55
ACB PALAU B
23/01/2010 17:30
A.E. BADALONES-DIMONIS B
43
50
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. NOU BADIA
30/01/2010 12:00
C.E. SANT NICOLAU
66
52
CB SANT PERE TERRASSA 3
30/01/2010 16:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
44
31
AECAM 2
30/01/2010 12:30
VALLDEMIA C
52
64
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
30/01/2010 12:15
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
42
53
CREU ALTA SABADELL - 4
30/01/2010 09:00
A.D.E. FUSTER B
69
54
A.C.E. SALESIANS MATARO
12/02/2010 19:30
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
55
43
ACB PALAU B
30/01/2010 10:30
A.E. TEIA
48
60
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
06/02/2010 16:00
C.B. NOU BADIA
58
49
C.E. SANT NICOLAU
06/02/2010 16:00
CREU ALTA SABADELL - 4
55
43
C.B. VILASSAR DE MAR B
07/02/2010 09:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
79
46
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
07/02/2010 09:00
AECAM 2
48
28
A.E. TEIA
06/02/2010 16:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
56
38
A.E. BADALONES-DIMONIS B
07/02/2010 09:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
37
44
VALLDEMIA C
06/02/2010 16:00
ACB PALAU B
60
30
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CREU ALTA SABADELL - 4
10/02/2010 20:30
C.B. NOU BADIA
55
74
A.C.E. SALESIANS MATARO
14/02/2010 12:00
A.E. TEIA
29
39
CB SANT PERE TERRASSA 3
13/02/2010 16:00
VALLDEMIA C
40
37
AECAM 2
13/02/2010 12:30
C.B. VILASSAR DE MAR B
53
62
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
13/02/2010 12:15
A.D.E. FUSTER B
62
58
A.E. BADALONES-DIMONIS B
14/02/2010 19:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
53
64
ACB PALAU B
13/02/2010 16:30
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
60
64
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
20/02/2010 16:00
CREU ALTA SABADELL - 4
86
50
C.E. SANT NICOLAU
20/02/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
52
48
A.D.E. FUSTER B
20/02/2010 17:45
AECAM 2
77
76
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
21/02/2010 09:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
56
47
VALLDEMIA C
20/02/2010 16:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
49
44
A.E. TEIA
21/04/2010 20:30
A.E. BADALONES-DIMONIS B
76
67
C.B. VILASSAR DE MAR B
21/02/2010 09:00
ACB PALAU B
97
59
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AECAM 2
27/02/2010 12:30
C.E. SANT NICOLAU
58
71
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
27/02/2010 12:15
C.B. NOU BADIA
44
67
A.E. BADALONES-DIMONIS B
28/02/2010 09:00
VALLDEMIA C
42
44
A.C.E. SALESIANS MATARO
28/02/2010 12:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
48
44
CB SANT PERE TERRASSA 3
27/02/2010 16:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
49
45
A.E. TEIA
27/02/2010 16:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
50
61
ACB PALAU B
27/02/2010 16:00
A.D.E. FUSTER B
56
55
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CREU ALTA SABADELL - 4
06/03/2010 12:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
63
48
C.B. NOU BADIA
09/05/2010 11:15
AECAM 2
68
52
A.D.E. FUSTER B
06/03/2010 17:45
CB SANT PERE TERRASSA 3
67
78
C.B. VILASSAR DE MAR B
07/03/2010 10:30
A.C.E. SALESIANS MATARO
54
27
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
07/03/2010 09:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
74
55
VALLDEMIA C
07/03/2010 16:00
A.E. TEIA
43
83
C.E. SANT NICOLAU
06/03/2010 16:00
ACB PALAU B
76
61
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CB SANT PERE TERRASSA 3
13/03/2010 16:00
C.E. SANT NICOLAU
38
49
AECAM 2
14/03/2010 12:30
CREU ALTA SABADELL - 4
40
66
A.E. TEIA
13/03/2010 16:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
76
71
A.E. BADALONES-DIMONIS B
23/03/2010 19:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
62
67
A.C.E. SALESIANS MATARO
14/03/2010 10:00
A.D.E. FUSTER B
60
34
VALLDEMIA C
13/03/2010 16:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
58
65
ACB PALAU B
13/03/2010 16:00
C.B. NOU BADIA
34
71
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
20/03/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
75
57
C.B. NOU BADIA
20/03/2010 12:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
46
57
C.E. SANT NICOLAU
20/03/2010 16:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
32
61
A.D.E. FUSTER B
20/03/2010 16:15
A.E. BADALONES-DIMONIS B
78
90
C.B. VILASSAR DE MAR B
21/03/2010 09:00
A.E. TEIA
74
70
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
21/03/2010 09:00
VALLDEMIA C
64
40
CREU ALTA SABADELL - 4
20/03/2010 10:30
ACB PALAU B
67
64
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
A.E. BADALONES-DIMONIS B
28/03/2010 09:00
C.E. SANT NICOLAU
52
31
A.C.E. SALESIANS MATARO
28/03/2010 10:00
C.B. NOU BADIA
54
48
CB SANT PERE TERRASSA 3
27/03/2010 16:00
CREU ALTA SABADELL - 4
54
33
AECAM 2
27/03/2010 13:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
71
64
VALLDEMIA C
27/03/2010 16:00
C.B. VILASSAR DE MAR B
52
60
A.E. TEIA
27/03/2010 16:00
A.D.E. FUSTER B
75
63
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
28/03/2010 09:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
54
67
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
10/04/2010 12:30
AECAM 2
71
59
CREU ALTA SABADELL - 4
10/04/2010 09:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
36
73
C.B. NOU BADIA
10/04/2010 12:00
A.E. BADALONES-DIMONIS B
72
60
C.E. SANT NICOLAU
10/04/2010 16:00
A.E. TEIA
49
48
A.D.E. FUSTER B
10/04/2010 17:45
VALLDEMIA C
2
-
C.B. VILASSAR DE MAR B
11/04/2010 09:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
73
65
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
10/04/2010 12:15
ACB PALAU B
56
52
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
VALLDEMIA C
17/04/2010 16:00
C.E. SANT NICOLAU
56
44
A.E. TEIA
17/04/2010 16:00
C.B. NOU BADIA
75
88
A.E. BADALONES-DIMONIS B
18/04/2010 09:00
CREU ALTA SABADELL - 4
48
53
CB SANT PERE TERRASSA 3
17/04/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
56
46
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
18/04/2010 09:00
A.D.E. FUSTER B
63
42
C.B. VILASSAR DE MAR B
18/04/2010 09:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
51
54
ACB PALAU B
17/04/2010 17:30
AECAM 2
52
48
Jornada 27
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AECAM 2
24/04/2010 12:30
CB SANT PERE TERRASSA 3
64
60
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
24/04/2010 12:15
A.C.E. SALESIANS MATARO
44
43
CREU ALTA SABADELL - 4
24/04/2010 09:00
A.E. TEIA
40
83
C.B. NOU BADIA
24/04/2010 12:00
VALLDEMIA C
72
62
C.E. SANT NICOLAU
24/04/2010 16:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
68
61
A.D.E. FUSTER B
24/04/2010 17:45
C.B. VILASSAR DE MAR B
-
-
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
24/04/2010 16:00
ACB PALAU B
89
48
Jornada 28
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. VILASSAR DE MAR B
23/05/2010 09:00
C.E. SANT NICOLAU
82
55
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
02/05/2010 17:30
C.B. NOU BADIA
71
66
VALLDEMIA C
01/05/2010 11:00
CREU ALTA SABADELL - 4
84
52
A.E. BADALONES-DIMONIS B
02/05/2010 09:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
78
45
A.C.E. SALESIANS MATARO
01/05/2010 19:00
AECAM 2
-
-
A.D.E. FUSTER B
01/05/2010 17:45
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
70
76
CB SANT PERE TERRASSA 3
01/05/2010 10:30
ACB PALAU B
56
50
Jornada 29
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
AECAM 2
08/05/2010 12:30
A.E. BADALONES-DIMONIS B
66
63
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
08/05/2010 12:15
A.E. TEIA
61
81
CREU ALTA SABADELL - 4
09/05/2010 12:00
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
44
50
C.B. NOU BADIA
08/05/2010 11:30
C.B. VILASSAR DE MAR B
85
50
C.E. SANT NICOLAU
08/05/2010 16:00
A.D.E. FUSTER B
53
45
CB SANT PERE TERRASSA 3
08/05/2010 16:00
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
31
45
ACB PALAU B
08/05/2010 16:00
A.C.E. SALESIANS MATARO
-
-
Jornada 30
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
15/05/2010 16:00
C.E. SANT NICOLAU
63
43
A.D.E. FUSTER B
15/05/2010 17:45
C.B. NOU BADIA
68
90
C.B. VILASSAR DE MAR B
16/05/2010 10:00
CREU ALTA SABADELL - 4
70
64
VALLDEMIA C
15/05/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
-
-
A.E. TEIA
15/05/2010 17:30
AECAM 2
81
45
A.C.E. SALESIANS MATARO
16/05/2010 10:00
CB SANT PERE TERRASSA 3
65
33
A.E. BADALONES-DIMONIS B
16/05/2010 16:00
ACB PALAU B
72
58
Classificació
Equip
J
G
P
NP
PF
PC
Punts
1
C.B. NOU BADIA
28
24
4
0
2032
1432
52
2
DOTS SANT QUIRZE B.C. B
28
23
5
0
1759
1458
51
3
AE MINGUELLA-CITROEN BDN D
28
21
7
0
1726
1463
49
4
A.E. TEIA
28
19
9
0
1701
1406
47
5
C.E. SANT NICOLAU
28
17
11
0
1545
1519
45
6
CB SANT PERE TERRASSA 3
28
15
13
0
1408
1442
43
7
C.B. VILASSAR DE MAR B
27
15
12
0
1695
1595
42
8
A.C.E. SALESIANS MATARO
26
16
10
0
1380
1228
42
9
VALLDEMIA C
27
14
13
0
1394
1400
41
10
AECAM 2
27
10
17
0
1520
1658
37
11
A.E. BADALONES-DIMONIS B
28
9
19
0
1470
1572
37
12
CREU ALTA SABADELL - 4
28
7
21
0
1352
1710
35
13
A.D.E. FUSTER B
27
6
21
0
1498
1706
33
14
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
27
6
21
0
1352
1725
33
15
ACB PALAU B
27
4
23
0
1317
1835
31