FUNDACIÓ
|
RT GIRONA
|
RT LLEIDA
|
RT TARRAGONA
|
DEL. C. CENTRAL
IDIOMA
▼
▲
Toggle navigation
CENTENARI
FCBQ
FCBQ
Què és i les seves Funcions
Història
Presidents
Eleccions 2024
Com estem organitzats?
Junta Directiva
Estructura orgànica estatutària
Organigrama
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
DEL. C. Central
Comissions FCBQ
Normatives
Estatuts
Reglaments
Circulars
Llei de Transparència i Compliance
Tarifes
Impresos
Pla Estratègic
Assegurança esportiva obligatòria
CE Protocol entre clubs fitxatges de menors
Procediment per fer una denúncia del CE
Procediment de Mediació
Projectes FCBQ
BQ Salut
BQ Voluntaris
BQ Solidari
Bàsquet Femení
Capitalitat del Bàsquet Femení
BQ Valors
BQ Veterans
BQ Sostenible
Grup de debat
Col·laboradors i Patrocinadors
Col·aboradors i Patrocinadors
Fundació del Bàsquet Català
FBC
Ciutat del Bàsquet Català
CLUBS I COMPETICIONS
Competicions
Lligues Catalanes
Super Copa
Cerca Avançada Competicions
Altres competicions oficials
Resultats d'altres temporades
Altres activitats
TotBàsquet
Molinet
Escobol
Torneig de Cloenda FBC
3x3
Tot sobre la competició
Reglaments
Bases de les competicions
Normatives FEB
Resolucions Comitè de Competició
Resolucions Comitè d’Apel·lació
Dossier informatiu dels òrgans jurisdiccionals federatius
Directes
Veure partits en directe
Promocions d’entrades
Clubs i Entitats afiliades
Clubs
Àrea Privada
Com afiliar una nova entitat a l'FCBQ
Inscripció de club
Inscripció d'equips
Serveis als Clubs
DAC - Departament d’Atenció als Clubs
EDIC - Escola de Directius de Clubs
Open Data FCBQ
Afority
JUGADORS/ES
ENTRENADORS/ES
ÀRBITRES
CONNECTA
Contacte
Dades de contacte
Vull rebre Newsletters FCBQ
Botiga del Bàsquet
Promocions FCBQ
Facebook
RT Lleida
RT Tarragona
Twitter
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Instagram
FCBQ
RT Girona
RT Lleida
RT Tarragona
Del. Catalunya Central
Àrbitres
Comitè Tècnic
Whatsapp
Whatsapp Comitè Tècnic
Media
Fotos FCBQ (Flickr)
Videos FCBQ (Youtube)
Videos RT Lleida (Youtube)
Ràdio Bàsquet Català (RBQ)
Àrbitre TV
Tècnic TV
Aplicacions mòbils
Bàsquet Català
Acta digital
Descarrega
Himnes i músiques
Logos i entitat corporativa
Manual logo Super Copa per samarretes
Logos Super Copa
Campanya #DemanaCANVI Bàsquet Femení
Diccionari de bàsquet
Canals de gestió FCBQ
Àrea Privada de Clubs
DAC (Departament Atenció al Club)
Aplicació de llicències (Playoff)
Inscripcions (formació/ esdeveniments…)
Canals de gestió ARBITRES
Àrea Privada arbitres
Aula Virtual àrbitral
Canals de gestió C. TÈCNIC
Àrea virtual d'entrenadors/es
Coach Studio
Resultats de la Temporada 2009
Fase Unica-04
Ajornat
Informació
Canvis
Suspès
Acta
Estadística
Pendent Comité
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
03/10/2009 16:00
C.B. OLIMPIC ACYS
86
52
A.E.E. REGINA CARMELI
03/10/2009 16:00
C.B. SANTIAGO
73
69
U.E. GAUDI
03/10/2009 17:30
BASQUET CAN PARELLADA
25
76
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
04/10/2009 10:00
C.B. MIRA-SOL
65
88
C.B. SANTA PERPETUA B
03/10/2009 16:30
TERRA NEGRA
61
65
CASINO DEL CENTRE A
04/10/2009 11:30
A.E. ELVIRA LA SALLE B
31
50
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. OLIMPIC ACYS
11/10/2009 10:30
CASINO DEL CENTRE A
67
65
C.B. CIUTAT VELLA
10/10/2009 16:30
TERRA NEGRA
94
59
C.B. MIRA-SOL
10/10/2009 19:00
C.B. SANTA PERPETUA B
90
81
BASQUET CAN PARELLADA
10/10/2009 16:00
E.P.S.A.
60
35
C.B. SANTIAGO
10/10/2009 12:00
U.E. GAUDI
68
54
A.E. ELVIRA LA SALLE B
10/10/2009 16:30
A.E.E. REGINA CARMELI
70
36
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
17/10/2009 16:00
C.B. MIRA-SOL
108
61
C.B. OLIMPIC ACYS
18/10/2009 10:30
TERRA NEGRA
60
64
U.E. GAUDI
17/10/2009 19:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
38
49
E.P.S.A.
17/10/2009 20:00
C.B. SANTIAGO
50
53
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
18/10/2009 10:00
BASQUET CAN PARELLADA
47
76
CASINO DEL CENTRE A
18/10/2009 11:30
A.E.E. REGINA CARMELI
58
48
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
TERRA NEGRA
24/10/2009 16:30
CASINO DEL CENTRE A
76
51
C.B. MIRA-SOL
24/10/2009 19:00
C.B. OLIMPIC ACYS
72
52
BASQUET CAN PARELLADA
24/10/2009 16:00
C.B. SANTA PERPETUA B
67
46
C.B. SANTIAGO
24/10/2009 10:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
94
43
A.E. ELVIRA LA SALLE B
24/10/2009 16:30
E.P.S.A.
54
67
A.E.E. REGINA CARMELI
24/10/2009 16:00
U.E. GAUDI
59
43
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
31/10/2009 16:00
BASQUET CAN PARELLADA
71
57
TERRA NEGRA
31/10/2009 16:30
C.B. MIRA-SOL
75
61
E.P.S.A.
31/10/2009 20:00
A.E.E. REGINA CARMELI
52
55
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
01/11/2009 10:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
51
44
C.B. SANTA PERPETUA B
31/10/2009 16:30
C.B. SANTIAGO
57
62
CASINO DEL CENTRE A
01/11/2009 11:30
U.E. GAUDI
87
47
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. MIRA-SOL
08/11/2009 09:00
CASINO DEL CENTRE A
89
78
BASQUET CAN PARELLADA
07/11/2009 17:30
C.B. OLIMPIC ACYS
71
20
C.B. SANTIAGO
07/11/2009 12:00
C.B. CIUTAT VELLA
67
69
A.E. ELVIRA LA SALLE B
07/11/2009 16:30
C.B. SANTA PERPETUA B
62
55
A.E.E. REGINA CARMELI
07/11/2009 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
61
60
U.E. GAUDI
07/11/2009 16:30
E.P.S.A.
50
80
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
14/11/2009 16:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
75
35
C.B. OLIMPIC ACYS
15/11/2009 10:30
C.B. SANTIAGO
35
75
TERRA NEGRA
14/11/2009 16:30
BASQUET CAN PARELLADA
68
55
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
15/11/2009 10:00
U.E. GAUDI
71
53
C.B. SANTA PERPETUA B
15/11/2009 09:30
A.E.E. REGINA CARMELI
60
70
CASINO DEL CENTRE A
15/11/2009 11:30
E.P.S.A.
51
61
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
BASQUET CAN PARELLADA
21/11/2009 16:00
C.B. MIRA-SOL
79
58
C.B. SANTIAGO
16/04/2010 20:30
TERRA NEGRA
58
41
A.E. ELVIRA LA SALLE B
21/11/2009 16:30
C.B. OLIMPIC ACYS
50
55
A.E.E. REGINA CARMELI
21/11/2009 16:00
C.B. CIUTAT VELLA
58
64
U.E. GAUDI
21/11/2009 17:30
C.B. SANTA PERPETUA B
48
81
E.P.S.A.
21/11/2009 20:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
78
60
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
28/11/2009 16:00
U.E. GAUDI
140
30
C.B. OLIMPIC ACYS
29/11/2009 10:30
A.E.E. REGINA CARMELI
56
59
TERRA NEGRA
28/11/2009 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
62
58
C.B. MIRA-SOL
28/11/2009 19:00
C.B. SANTIAGO
82
78
C.B. SANTA PERPETUA B
28/11/2009 17:00
E.P.S.A.
63
67
CASINO DEL CENTRE A
18/12/2009 20:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
56
54
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
BASQUET CAN PARELLADA
12/12/2009 16:00
CASINO DEL CENTRE A
61
53
A.E. ELVIRA LA SALLE B
12/12/2009 16:30
C.B. MIRA-SOL
80
81
A.E.E. REGINA CARMELI
12/12/2009 16:00
TERRA NEGRA
50
43
U.E. GAUDI
12/12/2009 17:30
C.B. OLIMPIC ACYS
45
42
E.P.S.A.
12/12/2009 20:00
C.B. CIUTAT VELLA
46
59
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
13/12/2009 09:00
C.B. SANTA PERPETUA B
53
60
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
19/12/2009 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
77
49
C.B. OLIMPIC ACYS
20/12/2009 10:30
E.P.S.A.
27
51
TERRA NEGRA
19/12/2009 16:30
U.E. GAUDI
79
67
C.B. MIRA-SOL
19/12/2009 19:00
A.E.E. REGINA CARMELI
88
71
BASQUET CAN PARELLADA
19/12/2009 16:00
C.B. SANTIAGO
45
44
CASINO DEL CENTRE A
20/12/2009 11:30
C.B. SANTA PERPETUA B
76
55
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
A.E. ELVIRA LA SALLE B
09/01/2010 16:30
BASQUET CAN PARELLADA
65
54
U.E. GAUDI
09/01/2010 17:30
C.B. MIRA-SOL
42
74
E.P.S.A.
09/01/2010 20:00
TERRA NEGRA
75
47
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
10/01/2010 10:00
C.B. OLIMPIC ACYS
61
58
C.B. SANTA PERPETUA B
09/01/2010 18:00
C.B. CIUTAT VELLA
37
89
CASINO DEL CENTRE A
10/01/2010 11:30
C.B. SANTIAGO
39
49
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. CIUTAT VELLA
16/01/2010 16:00
CASINO DEL CENTRE A
122
72
C.B. OLIMPIC ACYS
17/01/2010 10:30
C.B. SANTA PERPETUA B
-
-
TERRA NEGRA
22/05/2010 19:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
2
-
C.B. MIRA-SOL
16/01/2010 17:30
E.P.S.A.
75
70
BASQUET CAN PARELLADA
16/01/2010 16:00
A.E.E. REGINA CARMELI
42
37
C.B. SANTIAGO
16/01/2010 12:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
58
46
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. OLIMPIC ACYS
24/01/2010 10:30
C.B. CIUTAT VELLA
49
107
C.B. SANTIAGO
23/01/2010 12:00
A.E.E. REGINA CARMELI
51
45
BASQUET CAN PARELLADA
23/01/2010 16:00
U.E. GAUDI
69
47
C.B. MIRA-SOL
23/01/2010 19:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
104
62
TERRA NEGRA
23/01/2010 16:30
C.B. SANTA PERPETUA B
63
57
A.E. ELVIRA LA SALLE B
23/01/2010 16:30
CASINO DEL CENTRE A
46
44
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CASINO DEL CENTRE A
31/01/2010 11:30
C.B. OLIMPIC ACYS
62
47
TERRA NEGRA
30/01/2010 16:00
C.B. CIUTAT VELLA
61
69
C.B. SANTA PERPETUA B
30/01/2010 17:00
C.B. MIRA-SOL
40
64
E.P.S.A.
30/01/2010 20:00
BASQUET CAN PARELLADA
56
44
U.E. GAUDI
30/01/2010 17:30
C.B. SANTIAGO
35
67
A.E.E. REGINA CARMELI
30/01/2010 16:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
62
51
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. MIRA-SOL
06/02/2010 19:00
C.B. CIUTAT VELLA
61
77
TERRA NEGRA
06/02/2010 16:30
C.B. OLIMPIC ACYS
76
43
A.E. ELVIRA LA SALLE B
06/02/2010 16:30
U.E. GAUDI
52
43
C.B. SANTIAGO
06/02/2010 12:00
E.P.S.A.
38
51
BASQUET CAN PARELLADA
06/02/2010 16:00
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
54
37
A.E.E. REGINA CARMELI
06/02/2010 16:00
CASINO DEL CENTRE A
60
55
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CASINO DEL CENTRE A
14/02/2010 11:30
TERRA NEGRA
61
47
C.B. OLIMPIC ACYS
14/02/2010 10:30
C.B. MIRA-SOL
49
79
C.B. SANTA PERPETUA B
13/02/2010 16:30
BASQUET CAN PARELLADA
47
52
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
14/02/2010 10:00
C.B. SANTIAGO
66
77
E.P.S.A.
13/02/2010 20:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
62
66
U.E. GAUDI
13/02/2010 17:30
A.E.E. REGINA CARMELI
33
62
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
BASQUET CAN PARELLADA
20/02/2010 16:00
C.B. CIUTAT VELLA
54
76
C.B. MIRA-SOL
20/02/2010 17:30
TERRA NEGRA
69
65
A.E.E. REGINA CARMELI
26/02/2010 21:00
E.P.S.A.
60
61
A.E. ELVIRA LA SALLE B
20/02/2010 16:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
59
58
C.B. SANTIAGO
20/02/2010 12:00
C.B. SANTA PERPETUA B
66
58
U.E. GAUDI
20/02/2010 17:30
CASINO DEL CENTRE A
65
57
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CASINO DEL CENTRE A
28/02/2010 11:30
C.B. MIRA-SOL
47
67
C.B. OLIMPIC ACYS
28/02/2010 10:30
BASQUET CAN PARELLADA
32
61
C.B. CIUTAT VELLA
27/02/2010 16:00
C.B. SANTIAGO
35
52
C.B. SANTA PERPETUA B
28/02/2010 09:30
A.E. ELVIRA LA SALLE B
72
66
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
27/02/2010 19:30
A.E.E. REGINA CARMELI
68
62
E.P.S.A.
27/02/2010 20:00
U.E. GAUDI
81
51
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
A.E. ELVIRA LA SALLE B
06/03/2010 16:30
C.B. CIUTAT VELLA
43
69
C.B. SANTIAGO
06/03/2010 12:00
C.B. OLIMPIC ACYS
77
37
BASQUET CAN PARELLADA
06/03/2010 16:00
TERRA NEGRA
68
52
U.E. GAUDI
06/03/2010 17:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
58
77
A.E.E. REGINA CARMELI
06/03/2010 16:00
C.B. SANTA PERPETUA B
70
62
E.P.S.A.
26/04/2010 20:00
CASINO DEL CENTRE A
44
64
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. MIRA-SOL
13/03/2010 19:00
BASQUET CAN PARELLADA
69
64
TERRA NEGRA
13/03/2010 16:30
C.B. SANTIAGO
53
51
C.B. OLIMPIC ACYS
14/03/2010 10:30
A.E. ELVIRA LA SALLE B
43
49
C.B. CIUTAT VELLA
13/03/2010 19:30
A.E.E. REGINA CARMELI
76
47
C.B. SANTA PERPETUA B
14/03/2010 12:45
U.E. GAUDI
85
42
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
13/03/2010 19:30
E.P.S.A.
60
64
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
U.E. GAUDI
20/03/2010 17:30
C.B. CIUTAT VELLA
56
76
A.E.E. REGINA CARMELI
21/03/2010 12:00
C.B. OLIMPIC ACYS
34
72
A.E. ELVIRA LA SALLE B
20/03/2010 16:30
TERRA NEGRA
59
80
C.B. SANTIAGO
20/03/2010 12:00
C.B. MIRA-SOL
55
62
E.P.S.A.
20/03/2010 16:30
C.B. SANTA PERPETUA B
68
63
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
21/03/2010 10:00
CASINO DEL CENTRE A
56
63
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CASINO DEL CENTRE A
28/03/2010 11:30
BASQUET CAN PARELLADA
42
65
C.B. MIRA-SOL
27/03/2010 19:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
65
67
TERRA NEGRA
30/04/2010 19:30
A.E.E. REGINA CARMELI
67
64
C.B. OLIMPIC ACYS
28/03/2010 10:30
U.E. GAUDI
66
58
C.B. CIUTAT VELLA
29/04/2010 19:30
E.P.S.A.
60
48
C.B. SANTA PERPETUA B
27/03/2010 16:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
61
71
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
11/04/2010 10:00
C.B. CIUTAT VELLA
37
72
E.P.S.A.
10/04/2010 20:00
C.B. OLIMPIC ACYS
77
60
U.E. GAUDI
10/04/2010 17:30
TERRA NEGRA
55
77
A.E.E. REGINA CARMELI
10/04/2010 16:00
C.B. MIRA-SOL
63
65
C.B. SANTIAGO
10/04/2010 12:00
BASQUET CAN PARELLADA
60
86
C.B. SANTA PERPETUA B
11/04/2010 10:30
CASINO DEL CENTRE A
77
56
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
BASQUET CAN PARELLADA
18/04/2010 19:00
A.E. ELVIRA LA SALLE B
88
51
C.B. MIRA-SOL
17/04/2010 19:00
U.E. GAUDI
87
53
TERRA NEGRA
17/04/2010 16:30
E.P.S.A.
52
63
C.B. OLIMPIC ACYS
18/04/2010 10:30
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
54
61
C.B. CIUTAT VELLA
17/04/2010 16:00
C.B. SANTA PERPETUA B
77
67
C.B. SANTIAGO
20/04/2010 20:30
CASINO DEL CENTRE A
57
44
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
CASINO DEL CENTRE A
25/04/2010 11:30
C.B. CIUTAT VELLA
61
81
C.B. SANTA PERPETUA B
24/04/2010 16:00
C.B. OLIMPIC ACYS
63
36
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
24/04/2010 19:30
TERRA NEGRA
63
67
E.P.S.A.
24/04/2010 16:30
C.B. MIRA-SOL
86
89
A.E.E. REGINA CARMELI
24/04/2010 16:00
BASQUET CAN PARELLADA
-
2
A.E. ELVIRA LA SALLE B
24/04/2010 16:30
C.B. SANTIAGO
41
45
Classificació
Equip
J
G
P
NP
PF
PC
Punts
1
C.B. CIUTAT VELLA
24
23
1
0
1929
1259
47
2
C.B. MIRA-SOL
24
19
5
0
1800
1607
43
3
BASQUET CAN PARELLADA
24
18
6
0
1450
1138
42
4
C.B. SANTIAGO
24
16
8
0
1471
1247
40
5
E.P.S.A.
24
15
9
0
1493
1361
39
6
TERRA NEGRA
24
15
9
0
1441
1412
39
7
A.E. ELVIRA LA SALLE B
24
11
13
0
1313
1394
35
8
A.E.E. REGINA CARMELI
24
11
13
0
1306
1368
35
9
CASINO DEL CENTRE A
24
8
16
0
1373
1491
32
10
C.B. SERVATOR-SENTMENAT
24
7
17
0
1330
1542
31
11
C.B. SANTA PERPETUA B
23
6
17
0
1408
1480
29
12
C.B. OLIMPIC ACYS
23
4
19
0
1112
1503
27
13
U.E. GAUDI
24
2
22
0
1138
1762
26