GRUP 1
1a jornada
01.09.12 / 18:30h / Pavelló Fum d'Estampa (c/ Rosich, s/n - L'Hospitalet de Llobregat) / [veure mapa]
AEC Collblanc-La Torrassa 63 - CB Tarragona 74
2a jornada
08.09.12 / 20:00h / Pavelló del Serrallo (c/ Josep Català i Rufa, s/n - Tarragona) / [veure mapa]
CB Tarragona 74 - Eninter CB Santfeliuenc 57
3a jornada
04.11.12 / 19:00h / Palau Juan Carlos Navarro (Marquesa Castellbell, s/n - Sant Feliu de Llobregat) / [veure mapa]
Eninter CB Santfeliuenc 72 - AEC Collblanc-La Torrassa 65
1r Classificat GRUP 1: CB TARRAGONA
GRUP 2
1a jornada
01.09.12 / 18:00h / Pavelló Municipal del Centre - Riera de l'Escorxador, s/n - L'Hospitalet de Llobregat) / [veure mapa]
CB L'Hospitalet 75 - Sabadell Sant Nicolau 72
2a jornada
09.09.12 / 16:15h / Pavelló del Nord (Ronda Collsalarca - Sabadell) / [veure mapa]
Sabadell Sant Nicolau 54 - CB Granollers 59
3a jornada
11.09.12 / 12:00h / Pavelló CB Granollers (c/ Girona, 222 - Granollers) / [veure mapa]
CB Granollers 75 - CB L'Hospitalet 87
1r Classificat GRUP 2: CB L'HOSPITALET
GRUP 3
1a jornada
01.09.12 / 18:30h / Pavelló Municipal Sant Oleguer (c/ Sol i Padrís, s/n - Sabadell) / [veure mapa]
Sabadell Bàsquet Natació-E.PIA 107 - Lluïsos de Gràcia A 46
2a jornada
24.09.12 / 20:00h / Pavelló Llars Mundet (P. Vall d'Hebron, 171 - Barcelona) / [veure mapa]
Lluïsos de Gràcia A 60 - CB Cornellà 62
3a jornada
11.09.12 / 12:00h / Parc Esportiu Llobregat (Avda. Baix Llobregat - Cornellà de Llobregat) / [veure mapa]
CB Cornellà 55 - Sabadell Bàsquet Natació-E.PIA 61
1r Classificat GRUP 3: SABADELL BÀSQUET NATACIÓ-E. PIA
GRUP 4
1a jornada
06.09.12 / 21:00h / Pavelló Fontajau (c/ Josep Tarradellas, s/n - Girona) / [veure mapa]
CB Sant Josep Girona 59 - Recambios Gaudí CB Mollet 70
2a jornada
09.09.12 / 18:00h / Pavelló Plana Lledó (Avda. Caldes - Mollet del Vallès) - [veure mapa]
Recambios Gaudí CB Mollet 78 - CB Sant Josep Girona 66
1r Classificat GRUP 4: RECAMBIOS GAUDÍ CB MOLLET
FINAL A QUATRE XXXI LLIGA NACIONAL CATALANA EBA 2012
Pavelló Municipal Plana Lledó (Avinguda Caldes de Montbui, 1 - Mollet del Vallès) - [veure mapa]
SEMIFINALS (dijous 6 de desembre)
A) 17:45h CB L'Hospitalet 55 - Recambios Gaudí CB Mollet 85
B) 19:45h Sabadell Bàsquet Natació-E. Pia 62 - CB Tarragona 84
FINAL (dissabte 8 de desembre)
C) 18:30h Recambios Gaudí CB Mollet 58 - CB Tarragona 75
CAMPIÓ: CB Tarragona